Згода на обробку персональних даних
Користувач, реєструючись на сайті https: /o1camp.ru/, зобов'язується прийняти даний Згода на обробку персональних даних (далі - Згода). Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є реєстрація на сайті або надання персональних даних в формах зворотного зв'язку, розміщених на сайті. Користувач дає свою згоду ІП Шеметова Єлизавета Олексіївна, якому належить сайт https://o1camp.ru/ і який знаходиться за адресою: https://o1camp.ru/, на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:
Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
Згода дається на обробку наступних персональних даних:
прізвище ім'я по батькові;
номери контактних телефонів;
адреса електронної пошти
Згода на обробку персональних даних Користувача дається тільки і виключно з метою використання для інформування про професійних заходах, програмні продукти та послуги, а також для відповідей на звернення Користувача через форму зворотного зв'язку на сайтах.
Підставою для обробки персональних даних є: Ст. 24 Конституції Російської Федерації; ст. 6 Федерального закону №152-ФЗ «Про персональних даних».
В ході обробки з персональними даними будуть здійснені наступні дії: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), витяг, використання, передача (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення - все згадані варіанти тільки з метою, зазначеною в п. 2 цього Згоди.
Передача персональних даних третім особам здійснюється на підставі законодавства Російської Федерації, договору з участю суб'єкта персональних даних або з його згоди.
Персональні дані обробляються до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом суб'єкта персональних даних. Зберігання персональних даних, зафіксованих на паперових носіях, здійснюється згідно з Федеральним законом № 125-ФЗ «Про архівну справу в Російській Федерації» та іншими нормативно-правовими актами в галузі архівної справи та архівного зберігання.
Згода дається в тому числі на можливу транскордонну передачу персональних даних та інформаційні (рекламні) оповіщення.
Згода може бути відкликано суб'єктом персональних даних або його представником шляхом подання відповідного письмового заяви ІП Шеметова Єлизавета Олексіївна або його представнику за адресою: (hidden)
У разі відкликання суб'єктом персональних даних або його представником Згоди на обробку персональних даних, IP Шеметова Єлизавета Олексіївна має право продовжити обробку без дозволу суб'єкта персональних даних при наявності підстав, зазначених у пунктах 2 - 11 частини 1 статті 6, частини 2 статті 10 та частини 2 статті 11 Федерального закону №152-ФЗ «Про персональних даних» від 26.06.2006 р
Справжнє Згода діє весь час до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п. 9 даного документа.
Made on
Tilda